PEDRO Medvídci: Želé dobrota plná šťávy

Želé bonbonky patří mezi nejoblíbenější cukroviny kluků a holek všech generací. A dvojnásob to platí pro figurky v typickém medvědím tvaru. Kluk v sombréru nyní přináší velkou porci radosti pro všechny mlsné jazýčky – pestrobarevné PEDRO Medvídky. Lahodná novinka ve tvaru roztomilého médi obsahuje čistě přírodní barviva a je plná osvěžující ovocné šťávy, která potěší chuťové pohárky dětí i dospělých a zajisté rozveselí jejich mysl.

Noví PEDRO Medvídci jsou směsí želé bonbonků s 5% obsahem hroznové šťávy, které evokují lahodnou chuť šťavnatého ovoce. Bonbonky si můžete vzít s sebou do tašky, kabelky nebo batůžku a zobat usměvavé medvídky, kdykoli vás přepadne mlsná. Obarveny jsou přírodními látkami, jako je koncentrát z bezinky, extrakt ze světlice barvířské (turecký šafrán) nebo z černé mrkve. V balení najdete médi s příchutí ananas, pomeranč, třešeň, černý rybíz, jablko a citrón. Lahodné želé bonbonky zaručeně rozveselí den i toho největšího bručouna!

 

TIP: Věděli jste, že PEDRO Medvídci se vyrábějí bez použití palmového oleje a obsahují pouze přírodní barviva a aromata?

PEDRO Medvídci se prodávají v balení 80 g v běžné maloobchodní síti a v síti prodejen Pedro za cenu od 13,90 Kč.

Vlastní mix cukrovinek si můžete vytvořit v prodejnách Pedro.

www.mojepedro.cz

Leave a Comment