Odlehčete jídelníček pomocí celozrnných RACIO chlebíčků

Vánoční svátky i oslava nového roku s sebou přináší radikální změnu jídelníčku. Dopřáváme si spoustu kalorických jídel, cukrovinek a sladkého pití. Není tedy divu, že mnozí z nás si dávají jako novoroční předsevzetí odlehčit jídelníček a zapojit nějakou fyzickou aktivitu. Mnozí však nevědí, jak na to, a proto se dopouští řady chyb. Změna jídelníčku však není nic složitého, začněte po malých krůčcích, třeba tím, že běžné pečivo nahradíte celozrnnou alternativou. Vždy myslete na to, aby byl váš jídelníček vyvážený a bohatý na živiny.

Celozrnná mouka je oproti běžné bohatší na vlákninu a živiny a dokonce vás i na delší dobu zasytí. Cukry, které obsahuje, se totiž uvolňují v těle postupně, a tak vám energie získaná z celozrnného pečiva vydrží mnohem déle. I proto mohou být celozrnné chlebíčky RACIO skvělou náhradou klasického pečiva. Křupavý chlebíček si můžete obložit například dušenou šunkou s vysokým podílem masa a čerstvou zeleninou. Máte tak vynikající a zdravou svačinu pro celou rodinu.

    RACIO Celozrnné chlebíčky Multigrain jsou složeny dokonce z pěti různých obilovin, a to z pšenice, rýže, kukuřice, ovsa a žita. Vysoký obsah vlákniny je ideální volbou pro zdravé zažívání. Balení 130 g je dostání za 13,90 Kč.

RACIO Celozrnné rýžové chlebíčky se hodí jako rychlá svačina nebo snídaně, avšak rýžový chlebíček je vhodné zkombinovat s kvalitní bílkovinou, například s Cottage sýrem nebo jiným zakysaným mléčným výrobkem. Balení 130 g je k dostání za 13,90 Kč.

 www.racio.cz

Leave a Comment