Neztrácejte čas studiem rozsáhlých montessori publikací, na trh přichází originální knížka Na stolečku

Zatímco knihkupci vás ve svých obchodech ujišťují, že do tajů montessori proniknete jen po zakoupení desítek odborných publikací a drahých pomůcek, mladá maminka se snaží přesvědčit o opaku. Na mateřské dovolené začala pro syna tvořit tematicky uspořádané aktivity, které připravovala na stolečku pouze za pomoci zdravého rozumu a několika oblíbených hraček.

Když jsem připravila synovi první stoleček, nastalo velké očekávání i nervozita, zda ho bude aktivita bavit. Při každém novém stolečku jsem mohla sledovat upřímný úsměv
a jiskřičky v jeho očích. Od té doby, co se u nás doma objevil stoleček, se k němu Sebastián sám a rád vrací a je to jedno z jeho neoblíbenějších míst u nás doma
,‟ doplňuje sama autorka Kateřina Vrbková.

Kateřina začala vymýšlet zábavu pro syna Sebastiána, když mu bylo šest měsíců. Celý další rok pak o tom psala na svém blogu, než se rozhodla poznatky ucelit do knihy, která právě teď vychází.

Můžete klidně bydlet v garsonce, nemusíte mít ani bedny plné hraček, a přesto s pomocí této knihy vytvoříte hravý prostor a koordinovanou zábavu, která zaujme ty nejmenší průzkumníky. Na své si v ní přijdou nejen rodiče a prarodiče, ale také pedagogové nebo chůvy. Tato útlá publikace, která vyniká nejen svou originální obálkou, tak přinese kvalitní inspiraci všem, kteří nechtějí ztrácet čas čtením zdlouhavých návodů. Díky autentickým fotografiím a přehledným kapitolám rychle najdou, co potřebují.

Knihu zakoupíte na www.littlekateandcrocodile.cz nebo ve vybraných obchodech za cenu 199 Kč.

Autorka, grafický design a sazba: Kateřina Vrbková

Ilustrace: Mária Wišniewská

Redigovala: Monika Domincová

Tiskárna: Art D – grafický ateliér Černý s.r.o.

Leave a Comment