Nechte se na Valentýna hýčkat ve VIP kině Cinema City

Den svatého Valentýna se blíží a jako každý rok určitě spousta zamilovaných párů přemýšlí, kam by se svojí drahou polovičkou vyrazili. My pro vás máme tip! A tím je návštěva VIP kina v megaplexu Cinema City Chodov. Na Valentýna vás zde totiž čeká mimo klasické VIP nabídky také welcome drink a speciální menu, které se skládá z domácího burgeru nebo třeba sladké pizzy s čokoládou.  Toto menu, které je součástí zakoupené vstupenky, pro vás bude připravovat obsluha ve VIP lobby přímo před vašima očima.

Užijte si letošního Valentýna se svoji láskou a nechte se hýčkat ve VIP kině. V tomto zbrusu novém kině, které se nachází v megaplexu Cinema City Chodov, vás čekají luxusní kožené sedačky, které si můžete nastavit dle vašich požadavků pro co nejpohodlnější sledování filmu. Do VIP zóny je umožněn vstup již 30 minut před začátkem představení, které můžete využít ke konzumaci teplého a studeného bufetu. V rámci vstupenky do VIP zóny si můžete užít také neomezenou konzumaci popcornu, nachos a nealkoholických nápojů během celého filmu – tyto oblíbené produkty budete mít doslova na dosah ruky. Během svátku všech zamilovaných se můžete těšit i na pestrý výběr filmů, promítat se bude například Padesát odstínů svobody, Já, Tonya, Black Panther, Tvář vody a Věčně tvá, nevěrná.

Kapacita sálů je omezená, proto neváhejte a zajistěte si svoje vstupenky co nejdříve. Zakoupit je můžete online na www.cinemacity.cz nebo na pokladně kina.

Leave a Comment