Akce

Mikulášská nadílka na Lipně

Mikuláš se svojí družinou dorazí na Lipno první prosincovou sobotu. „Mikulášský program na Stezce korunami stromů Lipno zahájí v sobotu 7. prosince 2019 v 11 hodin lišák Fox s kouzelnickým představením. Následovat bude příjezd čerta, anděla a samozřejmě i Mikuláše,“ popisuje sobotní program Jiří Falout, tiskový mluvčí Stezky. Pro šikovné děti budou připraveny dárky. „Říkadlo, básnička nebo krátký příběh na Mikuláše udělá rozhodně dojem,“ radí Falout.   

Mikulášská nadílka na Stezce korunami stromů Lipno je tradiční akce. Letos se koná během druhého adventního víkendu. Ke Stezce se lze snadno dostat pěšky z centrálního parkoviště po značené cestě. Lze využít také tzv. stezkabus, který návštěvníky doveze z centrálního parkoviště v Lipně nad Vltavou až přímo ke Stezce korunami stromů.   

Stezka korunami stromů Lipno je otevřena celý rok kromě 24. 12. a od jejího otevření jí navštívilo již přes dva miliony návštěvníků. Úchvatné jsou nyní v tomto období vrcholky Alp, které lze pozorovat z vyhlídkové věže, která je ve výšce 40 metrů. Stezka je otevřena v zimním období denně od 10 do 16 hod.

4 Shares

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..