Hračky

Magické tvoření s Ultra plastelínou

S plastelínou či tvarovací hmotou se dětem přímo pod rukama probouzí fascinující svět fantazie plný neobyčejných příběhů a bytostí. Ještě kouzelnější podobu mu mohou dát s novou Ultra plastelínou s unikátními vlastnostmi a LED svítící kuličkou, která se při odrazu rozbliká. Vyberte svým malým umělcům některou z šesti lákavých barevných variant a magické tvoření může začít.

Obsah obrázku interiér

Popis byl vytvořen automaticky

Ultra plastelína je speciální hmota s výjimečnými vlastnostmi – lze ji snadno tvarovat, natahovat jako žvýkačku či trhat jako papír. Práce s ní rozvíjí kreativitu a fantazii a současně funguje jako skvělá antistresová pomůcka.

Nová Ultra plastelína se také skvěle odráží a skáče jako míček. Navíc obsahuje speciální kuličku s barevným LED světlem, které se s každým odrazem rozsvítí a rozbliká, takže si děti mohou vytvořit vlastní blikající hopík, nebo zazářit s některým dalším ze svých nápadů.

Novou Ultra plastelínu ve dvou velikostech a šesti různých barevných variantách zakoupíte v hračkářstvích Bambule a Sparkys za doporučenou cenu 139,90 Kč (50g balení) a 249,90 Kč (80g balení).

www.bambule.cz

www.sparkys.cz

1 Shares

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..