Království lesa zahajuje sezónu se Slzou

Rodinný zábavní park Království lesa Lipno slavnostně zahajuje letní sezónu v neděli 30. dubna 2017. „Čarodějnický program bude probíhat celý den, tj. od 10 do 17 hodin,“ láká k návštěvě Filip Pekárek, ředitel Království lesa.  „Program jsme připravili samozřejmě hlavně pro děti – jak mladší, tak i ty starší.“ Chybět nebudou představení pro děti či čarodějnický rej. Malé čarodějnice budou moci soutěžit v nejrůznějších čarodějnických dovednostech. Proběhne také volba nejkrásnějších masek. „Pro starší děti a jejich rodiče zahraje skupina Slza. Poprvé na koncertě zazní nejnovější singl Ani vody proud z chystaného druhého alba,“ říká Pekárek. Království lesa je rodinný park, kde čeká na návštěvníky bezpočet nevšedních a nezapomenutelných zážitků. Originální prolézačky, lanovky, dřevěné domky, rozsáhlé provazové sestavy, houpačky a další herní prvky jsou přímo inspirovány životem v lese. „Nedělní program bude gradovat v 16 hodin rozloučením královny čarodějnic a zapálením vatry,“ připomíná Filip Pekárek a doporučuje špekáčky na opékání s sebou. Na zahájení sezóny v Království lesa a koncert skupiny Slza mají děti vstup zdarma.

Nový zážitkový park Království lesa je určen pro rodiče s dětmi. Především těm menším má zábavným způsobem přiblížit to, co se odehrává v mechu a mlází, v lesních houštinách nebo mezi mladými stromky či v mraveništi. Rozsáhlá lanová centra připomínají stezky pro veverky, kuny, jezevce nebo lišky. Děti tak mohou odhalit tajemství skryté v útrobách lesa a zároveň se naučit rozeznávat stromy nebo zjistit, jaké vlastnosti má dřevo. Budou poznávat zvířecí stopy a pochopí zákonitosti života lesního společenství.

Tip: Lipenský rodinný zábavní park Království lesa otevírá v neděli 30. dubna 2017. Kromě čarodějnického reje, soutěží o nejlepší masky či divadelních představení zahraje i skupina Slza. Ta na Lipně představí svůj nový singl Ani vody proud. Děti mají vstup na celý den včetně koncertu zdarma.  

Leave a Comment