Kam na ty nejlepší želé bonbony? Přeci do PEDRO prodejen!

Co je jeden z největších dětských snů? Přeci zavřít oči a ocitnout se v ráji bonbonů a sladkostí! Jen si to představte. Bonbóny jsou všude kolem vás. Stačí natáhnout ruku a vzít si třeba slaďounké citronové želé. A hned druhou a najít lahodný kolový pendrek nebo nostalgickou růžovou žvýkačku. A pak si nabrat kapsy plné těch nejlepších bonbonů, jaké jinde neseženete. A teď to největší překvapení – tohle není sen! Stačí zajet do některé z nových PEDRO prodejen a namixovat si přesně ty sladkosti, na které máte chuť.

Pedro shop PrahaPrvní PEDRO prodejna byla otevřená vloni v létě v OC Letňany a mezi velkými i malými mlsaly má obrovský úspěch. Najdou zde totiž ten nejširší sortiment retro žvýkaček, bonbonů, pendreků a lízátek a také speciální koncept PEDRO MIX, kde si mohou z více než 50 různých druhů bonbonků na váhu namixovat svou vlastní kombinaci, která nejvíce uspokojí jejich chuťové pohárky, a to už od 10,90 Kč za 100 gramů bonbonů. Kromě toho zde na mlsné jazýčky čekají i klasická balení jak Pedro dobrůtek, tak dalších želatinových bonbonů jiných značek. A pro opravdové fandy jsou zde i dárková balení bonbonů nebo rodinná balení až po třech kilogramech lahodných dobrůtek. A to už je zásoba! V pražské prodejně také najdete speciální kolo štěstí, kde si všichni mohou při nákupu nad 100 Kč vytočit dáreček.

Na podobném principu fungují i v letošním roce nově otevřené prodejny – v Ostravě, Opavě, Olomouci. Na začátku května bude také otevřena brněnská PEDRO prodejna na Masarykově třídě a do konce roku je v plánu vybudovat další prodejny pod hlavičkou oblíbeného usměvavého kluka v širokém sombreru. Zvláštní specialitou jsou také firemní prodejny v Petřvaldě a Rohatci, kde zatím není klasický PEDRO MIX, ale zase nabízí ta největší balení pro celou rodinu.

A aby se všichni cítili v prodejnách dobře, interiér se nese v hravém duchu a rodičům připomene retro dobu 70. a 80. let. A třeba přijde i řeč na Pedra – jeho obrázek v prodejně také najdete a hned můžete vyprávět svým dětem o tom, co všechno se dalo s nostalgickou žvýkačkou zažít, třeba za zvuku praskání těch největších růžových bublin.

S výběrem těch nejlahodnějších dobrůtek v každém obchodě pomohou i milé zkušené prodavačky, které umí třeba připravit krásné dárkové balíčky na míru nebo třeba speciální akce. Vyzkoušejte a uvidíte, že se budete do PEDRO prodejen pravidelně vracet!

Přehled PEDRO prodejen

PEDRO prodejna Brno – Masarykova třída 34/2, Brno – město

PEDRO prodejna Olomouc – Ostružnická 338/32, 772 01 Olomouc

PEDRO prodejna Opava – Pekařská 7, 746 01 Opava

PEDRO prodejna Ostrava – Smetanovo nám. 1, 702 00 Ostrava

PEDRO prodejna Praha – OC Letňany Praha, Veselká 663, 199 00 Praha 9

Firemní prodejna Petřvald – Rychvaldská 360, 735 41 Petřvald

Firemní prodejna Rohatec – Vítězná 200/6, 696 01 Rohatec

1 Comment

    Leave a Comment