Hity letošních Vánoc aneb co si děti opravdu přejí?

Přemýšlíte, co byste svým ratolestem nadělili pod stromeček? Největším favoritem jsou i letos interaktivní hračky, které děti nejen baví, ale dokáží také rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti. V Království hraček Bambule a Sparkys najdete celou řadu nových interaktivních hraček, u kterých pod stromečkem zaplesá srdce nejednoho dítka.

R/C Robot ROB-B2

ROB-B2 přinese dětem spoustu zábavy. Bavit určitě bude jak kluky, tak holčičky. Reaguje na 15 hlasových povelů, pohybuje se do všech stran, umí tancovat, střílet, ale třeba i měřit okolní teplotu. Navíc dokáže velmi poutavě vyprávět o planetách sluneční soustavy, takže se děti mohou při hře i mnohému přiučit. Robota je také možné ovládat přiloženým dálkovým ovladačem.

Hračka je určená pro děti od 5 let. R/C Robota ROB-B2 koupíte v hračkářstvích Sparkys a Bambule, doporučená cena 1999,90 Kč.

COOL GAMES Chyť hvězdu

Kdo by si nechtěl užít pozorování noční oblohy? Přeneste ji v podobě zábavné hry svému dítěti do pokojíčku, kde bude moci pochytat všechny hvězdičky na nebi s pomocí kouzelné hůlky. Hra má dvě úrovně a deset herních kol. Pokud se dítku podaří hvězdu chytit, kouzelná hůlka změní barvu a začíná druhá úroveň. Tuto hru si dokonce mohou děti zahrát s kamarády a soutěžit, kdo má lepší postřeh. Kouzelný měsíc má navíc další funkci, a tou je promítání hvězd na stěnu pokoje, což ocení zejména dítka, která se bojí tmy.

Zakoupíte v hračkářstvích Bambule a Sparkys za doporučenou cenu 999,90 Kč.

My Fairy Garden

Díky této hračce se každá holčička bude chtít stát zahradnicí. Stačí jen přidat hlínu a zasít semínka. Pak už záleží pouze na její fantazii. Co třeba postavit domek pro vílu? Nebo vzít Růženku na piknik? Žádný problém. Hračka My Fairy Garden je dostupná ve třech variantách, a to Jednorožcova zahrádka, Kouzelná svítící zahrádka a Piknikový košíček. Všechny verze obsahují nejen vílu a jednorožce, ale i spoustu dalších věcí, díky nimž se dívenka doslova ocitne v pohádce.

Kouzelná zahrádka My Fairy Garden je dostupná v hračkářstvích Bambule a Sparkys. My Fairy Garden – Jednorožcova zahrádka koupíte za 699,90 Kč, My Fairy Garden – Piknikový košíček za 499,90 Kč a My Fairy Garden – Kouzelná svítící zahrádka za 999,90 Kč.

SLIME  

Výrobu vlastního kouzelného slizu neodmítne žádné dítě! Stačí nasypat kouzelný prášek do kelímku, přidat flitry a figurku, zalít až po rysku vodou a zatřepat. Poté je třeba kelímek otevřít, počkat 5 minut a ta pravá zábava může začít! Navíc si váš malý kouzelník či kouzelnice může všelijak zkombinovat různé barvy a flitry. Pokud máte doma trochu většího alchymistu, pořiďte mu rovnou továrnu na sliz, ať může výrobu slizu rozjet ve velkém. SLIME sliz je hračka, kterou budou milovat kluci i holky. Dost možná se k nim připojí i rodiče!

SLIME zakoupíte v prodejnách Sparkys a Bambule od 129,90 Kč.

StikBot Dino

Postavičky StikBot už většina malých filmařů jistě dobře zná. Tito hraví roboti a zvířátka dokáží díky jedinečné konstrukci simulovat plynulý pohyb. Teď může váš malý umělec přibrat do party i nové StikBot dinosaury. Na výběr je celá řada druhů i barev pravěkých zvířat – od slavného T-rexe až po velociraptora. Pořiďte dítku celou sbírku a nechte ho natáčet videa, kde budou dinosauři v hlavní roli.

Hračku StikBot Dino zakoupíte v prodejnách Sparkys a Bambule od 139,90 Kč.

Leave a Comment