Filmové trháky v kině již za 60 Kč! Cinema City přichází s levnou nedělí

Nezapomínejte v předvánočním čase také na sebe a užijte si pohodovou neděli bez spěchu a shonu ve společnosti těch nejlepších novinek filmového plátna!

Multiplexy Cinema City si na druhou adventní neděli přichystaly pro všechny předčasný dárek, a to oblíbenou LEVNOU NEDĚLI! Již 10. prosince 2017 tak můžete za zlomek standardní ceny vidět filmové novinky, které chcete a díky prodloužené otevírací době je stihnete klidně všechny! Vstupenky na 2D promítání seženete již za 60 Kč, v případě 3D za 100 Kč, IMAX 3D za 110 Kč a 4DX 3D za 200 Kč pro členy klubu Cinema City. Vstupenky pro nečleny jsou o 20 Kč vyšší.

 

Oblíbená akce multiplexů Cinema City je zpět! Levná neděle jistě potěší všechny filmové fandy, jelikož za zvýhodněnou cenu stihnou během dne v kině navštívit i více filmových novinek. Ujít si nenechte oblíbené hrdiny například ve filmu Liga spravedlnosti nebo Thor: Ragnarok. Ponořit se do spletitého vyšetřování vraždy se zase můžete při hvězdně obsazeném filmu Vražda v Orient expresu anebo si můžete užít trochu vánoční legrace se zbrusu novým filmem Matky na tahu o Vánocích. Akce s názvem Levná neděle je jako stvořená také pro rodiny s dětmi, udělejte svým ratolestem radost a vezměte je do kina třeba na rodinnou komedii Paddington 2 nebo pohádku Přání k mání. Jistě jim tím zkrátíte to dlouhé čekání na Ježíška.

Pro členy klubu Cinema City jsou vstupenky na 2D filmy již za 60 Kč. Ještě nejste členy Cinema City klubu? To je velká chyba! Členstvím získáváte spoustu výhod a slev. Nejzajímavější novinky ze světa filmu a další informace o jedinečných akcích budete mít v podobě newsletteru k dispozici jako první! Členy klubu se můžete stát dvěma způsoby, buď vyplněním tištěné přihlášky, kterou odnesete na pokladnu kina nebo online na stránkách: http://www.cinemacity.cz/e-club

Nezapomeňte si včas zakoupit vstupenky online nebo na pokladně ve vašem oblíbeném kině!

Leave a Comment