DOPŘEJTE SI SVĚŽÍ VLASY KDYKOLIV S PŘÍRODNÍM SUCHÝM ŠAMPONEM NATURIGIN

Čerstvě umyté vlasy jsou krásně hebké, voňavé a vypadají prostě báječně. Jenže již druhý den mají – zvlášť jemnější vlasy – tendenci plihnout a ztrácet na objemu i svěžesti. Řešením může být přírodní suchý šampon dánské značky NATURIGINRefresh Dry Shampoo, který vlasy dokonale oživí během chvilky. Kromě faktu, že si poradí s absorpcí přebytečného mazu a nečistot, může posloužit také jako styling – dodá totiž vlasům jedinečný objem. Díky extraktům z listů aloe o naše vlasy zároveň pečuje. Více na www.naturigin.cz.

Večer uleháme s krásně nadýchanou kšticí a ráno před zrcadlem se zhrozíme zplihlých, unavených vlasů. Určitě to také znáte. Okamžité osvěžení dodá vlasům přírodní suchý šampon NATURIGIN Refresh Dry Shampoo. Díky svému přírodnímu složení zcela bez obsahu sulfátů, parabenů či chlorinu, je vhodný pro každodenní používání. Zkrátka vždy, když je potřeba vlasy osvěžit.

Šampon stačí nastříkat na vlasy, nechat chvilku působit, lehce přetřít ručníkem a je hotovo. Absorbuje přebytečný maz a nečistoty a zanechává vlasy krásně oživené a plné objemu. Navíc se nám s tímto suchým šamponem bude mnohem lépe tvořit účes.

Kromě stylingových a očistných benefitů, nabízí NATURIGIN Refresh Dry Shampoo také bonus v podobě péče o vlasy – obsahuje totiž extrakty z listů aloe, arganový olej a také vitamín E.

NATURIGIN Refresh Dry Shampoo je k dostání například zde za cenu od 440  Kč.

Leave a Comment