Děti

Díky nové autosedačce BeSafe iZi Flex FIX má značka BeSafe jako první ucelenou řadu autosedaček schválenou podle nejnovější normy i-Size.

Norská značka BeSafe se stala první značkou, která nabízí ucelenou řadu dětských autosedaček pro všechny věkové kategorie podle nejnovější evropské normy i-Size. Po vajíčku BeSafe iZi Go Modular a autosedačce BeSafe iZi Modular pro batolata až školkové děti představil nyní BeSafe novinku BeSafe iZi Flex FIX pro děti od cca 4 do 12 let, rovněž splňující normu i-Size (fáze 2). Norská značka tím zkompletovala řadu autosedaček, které pokryjí všechny kategorie od novorozených miminek až po 12leté školáky a zároveň splňují nejpřísnější bezpečnostní pravidla. Novinka BeSafe iZi Flex FIX se instaluje pomocí ISOFIXU, má unikátní vedení bezpečnostního pásu a speciální přídavné polstrování pro komfort při cestování. Více informací na www.babypoint.cz.

 

NOVINKA PROVĚŘENÁ ORGANIZACÍ ADAC A DTEST!!!!

FLEXIBILNÍ VYUŽITÍ PROSTORU a speciální přídavné polstrování pro vyšší bezpečnosti i pohodlí

Nová autosedačka BeSafe iZi Flex FIX pro děti od 4 – 12 let (nebo do 36 kg) splňuje nejnovější normu i-Size (fáze 2) a spojuje v sobě špičkové bezpečnostní vlastnosti, vysoký standard pohodlí a flexibilitu, která umožňuje jednoduché natavení, instalaci do vozidla a vytvoření prostoru až pro tři vedle sebe sedící osoby. Maximální bezpečnost zajišťuje boční ochrana SIP+ (Side Impact Protection), která se nachází na vnější konstrukci sedačky a účinně snižuje energii bočního nárazu. Výšku autosedačky lze snadno správně nastavit podle potřeby. Opěrka zad není závislá na sklonu sedačky, je tedy možné autosedačku přizpůsobit jakémukoliv sedadlu. Přídavné polstrování a extra výplně v autosedačce zajistí ještě větší komfort, unikátní vedení pásu se zase postará o bezpečnost. Snadná instalace pomocí ISOFIXu. Váha autosedačky je 7 kg. K dostání v osmi barevných provedeních.

Orientační prodejní cena: 8.080 Kč

Báze BeSafe iZi Modular – jedna základna PRO dvě autosedačky

Báze BeSafe iZi Modular se instaluje na systém ISOFIX, který je již standardem nových vozů. Nemusíme se bát chybného nasazení – o tom, že máme sedačku nasazenou správně, nás ujistí jak barevné, tak i zvukové indikátory. Díky nastavitelným Isofixovým konektorům je možné upravovat prostor pro nožičky rostoucího dítěte. Při přenosu báze do jiného auta se ISOFIXové uchycení uvolní jediným pohybem.

Orientační prodejní cena: 6.720 Kč

Autosedačka BeSafe iZi Go Modular i-Size – absolutní komfort i pro novorozená miminka

Autosedačka BeSafe iZi Go Modular typu vajíčko pro novorozená miminka (cca 0 – 12 měsíců) s certifikací dle normy i-Size se instaluje proti směru jízdy na ISOFIXovou bázi nebo pomocí tříbodového pásu automobilu. Propracované polstrování má na bočnicích magnety, které „přidrží“ pětibodové pásy autosedačky stranou, aby nepřekážely při usazování a vyndávání miminka. Celý vnitřek autosedačky je vypolstrován pro absolutní komfort miminek, o větší bezpečnost se postará boční vyztužení SIP+, které ještě lépe chrání proti bočnímu nárazu. Velkou stříšku, která je odvětrávaná a má ochranu proti slunečnímu záření UPF 50+, oceníme jak v autě, tak i venku. Přenášení miminka v autosedačce zpříjemní ergonomická rukojeť. Autosedačku lze nasadit na celou řadu homologovaných kočárků. K dostání v osmi barevných provedeních.

Orientační prodejní cena: 5.870 Kč

VELKOU BEZPEČNOST I V MENŠÍCH VOZIDLECH NABÍZÍ AUTOSEDAČKA BeSafe iZi Modular i-Size

Jakmile miminko vyroste z vajíčka, stačí na stejnou ISOFIXovou bázi nacvaknout navazující model, autosedačku BeSafe iZi Modular, která odpovídá dle poslední normy i-Size věku cca 6 měsíců až 4 roky. Celý set je navržen tak, aby se vešel i do menších vozů. Báze s patentovanou úpravou prostoru pro nožičky zpříjemní cestování rostoucích dětí, o větší bezpečí se postará přídavná ochrana SIP+, která chrání při bočním nárazu. Sedačku lze nastavit do několika poloh vhodných pro odpočinek i spaní. Integrovanou opěrku hlavy a bezpečnostní pásy vyladíte jednoduše a jedním tahem. Přestože BeSafe doporučuje vozit děti proti směru jízdy co možná nejdéle (ideálně do čtyř let věku dítěte), model iZi Modular i-Size můžete instalovat také do polohy po směru jízdy. K dostání v osmi barevných provedeních.

Orientační prodejní cena: 10.390 Kč.

 

Pro více informací navštivte www.autosedacky-besafe.cz, www.babypoint.cz nebo FB.

1 Shares

One Comment

  1. Pingback: Nové autosedačky BeSafe otočné jedním pohybem poskytují cestování business třídou již od narození » Pro-miminka.cz

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..