BO-PO laky pro malé parádnice

Maminky, ruku na srdce, která z vás při lakování nehtů nezažila dceřino žadonění: „Mami, já chci taky! Aspoň jeden, prosím!“ Jejich přání jim teď můžete snadno a bez obav splnit díky kolekci slupovacích laků BO-PO, která je k dostání v Království hraček Sparkys a Bambule. Jsou netoxické, bezpečné pro holčičí nehtíky a při náhodném převrhnutí se nevylijí z lahvičky.

BO-PO laky si vaše dcerka prostě zamiluje. Z osmi barevných odstínů si jistě najde svůj nejoblíbenější, anebo může postupně vyzkoušet všechny během jediného dne. Je to tak snadné! Stačí lak nanést na nehet a nechat chvilku zaschnout. Jakmile holčičku barva omrzí, lak jednoduše sloupne, žádný odlakovač není potřeba. A co když se vaše malá parádnice rozhodne zkrášlit bez vašeho vědomí a lahvičku při své neopatrnosti převrhne? Můžete zůstat v klidu, laky BO-PO se totiž díky speciální konzistenci z lahvičky nevylijí.

BO-PO laky o objemu 5,5 ml najdete v hračkářstvích Sparkys, Bambule a HM Studio v následujícím balení:

  • Samostatný lak (149,90 Kč) – světle růžový, světle modrý, tmavě růžový, žlutý, fuchsiový, zelený s třpytkami, červený, tmavě modrý
  • Sada 3 laků (399,90 Kč) – osm různých barevných kombinací
  • Sada 1 lak + 1 balzám na rty s měnící barvou (199,90 Kč) – balzám s příchutí mango nebo zmrzlina

Leave a Comment